ویدیو مارکتینگ یکی از روش‌های تبلیغات و بازاریابی است که در آن از ویدیو برای تبلیغ و بازاریابی محصولات یا خدمات، برندینگ و آموزش مشتریان استفاده می‌شود. اگر هر تصویر هزار کلمه ارزش داشته باشد، تصور کنید که یک ویدیو چه اندازه می‌تواند با ارزش باشد!

هدف از ویدیو مارکتینگ معرفی محصول و خدمات، جذب مخاطب هدف و افزایش فروش و تعامل در شبکه‌های اجتماعی می‌باشد.

ویدیو مارکتینگ

شرکت تبلیغاتی آبا مدیا به شما در راه تولید محتوای ویدیو و ویدیو مارکتینگ کمک خواهد کرد 

فقط کافیست با ما تماس بگیرید

ویدیو به شما کمک می‌کند که با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. ویدیو مارکتینگ باعث می‌شود مخاطب احساس بهتری نسبت به کسب و کار شما داشته باشد. زیرا در هنگام مشاهده ویدیو، تمام حواس مخاطب درگیر می‌شود و به آسانی پیام‌های موجود در ویدیوی شما را دریافت می‌کند و در نتیجه احساس اعتماد سریع‌تر شکل می‌گیرد.

ویدیو پلی است بین آنچه شما می‌گویید و آنچه واقعا هستید.

ویدیو مارکتینگ

آیا ویدیو مارکتینگ چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟

ویدیو یک رمز طلایی برای افزایش سئو (SEO) وب سایت شما به شمار می‌آید، زیرا به ایجاد بک لینک در سایت، افزایش لایک و اشتراک‌گذاری و همچنین ایجاد ترافیک سایت کمک می‌کند.

ویدیوها حفظ اطلاعات را افزایش می‌دهند، اگر مشتریان شما فقط مطلبی می‌شنوند، احتمالا حدود 10 درصد از این اطلاعات را تا سه روز در حافظه خود نگه ‌می‌دارند، در مقابل، اگر آنچه می‌شنوند با تصاویر مربوطه همراه باشد، 65 درصد از این اطلاعات را تا سه روز بعد در حافظه خود نگه ‌می‌دارند!

با افزایش نرخ مشاهده ویدیو در میان کاربران اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، استفاده از ویدیو مارکتینگ یکی از روش‌های طلایی برای بازاریابی به شمار می‌آید و صاحبان کسب و کارهایی که به درستی از این استراتژی بازاریابی محتوا استفاده می‌کنند در محیط رقابتی بسیار موفق عمل کرده‌اند.

توجه شما را به قسمت سرچ گوگل جلب میکنم که قسمت ویدیو از قسمت عکس ها بالاتر است این به آن معناست که ویدیو های مربوط به سرچ ویدیو مارکتینگ بازدید بیشتری دارند و اگر شما ویدیویی هر چند کوتاه بر روی سایت خود قرار دهید باعث افزایش رتبه شما در گوگل خواهد شد 

 

ویدیو مارکتینگ

مطالب مرتبط با ویدیو مارکتینگ و تاثیرات آن بر کسب و کار شما

حتما برای کسب اطلاعات بیشتر قسمت مطالب مرتبط را ببینید 

ویدیو مارکتینگ چه تاثیری در فروش دارد؟

این سوال خیلی از افرادی است که سئو کار میکنند و یا ویدیو مارکتینگ به آنها پیشنهاد شده است 

با توجه به اهمیت بسیار بالای ویدیو مارکتینگ در بازاریابی و فروش، به شما پیشنهاد می‌کنیم جهت آشنایی بیشتر با این حوزه، سایر مقالات مرتبط با ویدیو مارکتینگ را در وب سایت آبا مدیا مشاهده کنید.

جالب است بدانید که احتمال خرید مشتریان پس از تماشای یک ویدیوی مربوط به محصول یا خدمات، بین 64 تا 85 درصد افزایش می یابد!

راه های ارتباطی با ما

این یک عنوان است

این یک عنوان است