سریال پروفسور او
محصول شرکت موسسه فرهنگى و هنرى آرزوهاى بزرگ امروز، یک سریال اپیزودیک 43 قسمتى عروسکى است، که در بهار 1400 توسط تیم تولید محتواى آبا براساس طرحى از ساناز طایفه و مهدى طلاجوى و به تهیه کنندگى محمود باقرى و ساناز طایفه، در طول مدت زمان 3 ماه پیش تولید و 3 هفته تصویر بردارى ساخته شده است. هم اکنون این سریال در مراحل پایانى تدوین و صداگذارى است

بازیگر: محمد عسگری عروسک گردان: حسین نعیمی ذاکر صداپیشه: روشنک حاجی زاده طراح صحنه و لباس: ساناز طایفه مدیر تصویر برداری و نور: مهدی طلاجوی نویسنده: مهدی شاه پیری کارگردان: مرتضی مشکات

پروفسور او:
مخترعی به نام "پروفسور او" بعد از چهل سال پدر و مادرش را راضی کرده تا زندگی مستقل داشته باشد. او برای خود خانه ای اجاره میکند تا در آن با خیال راحت و آرامش به اختراعاتش بپردازد.
اما درخانه ی جدید هم خبری از آرامش نیست. اصلا مگر می شود با وجود بچه های صاحب خانه آرامش داشت؟! رااستی اسم بچه ها قشنگ و زرنگ است.
رفتار استفاده از رسانه سینمای خانگی
85 درصد از افراد جامعه در طول هفته، فیلم و سریال جدید میخرند یا اینکه حداقل یک فیلم اجاره میکنند.
میزان رضایت مخاطبان تلویزیون از برنامه های صدا و سیما
مقایسه CPT رسانه های نمایش خانگی و تلویزیون
نمایش خانگی
تلویزیون
از مقایسصه CPT فیلم ها و سریال های موجود در شبکه سینمای خانگی با ساعات و برنامه های پرمخاطب شبکه های یک، تهران و سه می توان دید به طور مثال هزینه ی در معرض پیام قرار گرفتن هزار نفر در فیلم(من دیه گو مارادونا هستم) 1/000/000 ریال، در بین برنامه های ماه عسل تقریبا 3/800/00 ریال و در بین سریال (دردسرهای عظیم) تقریبا 1/800/000 ریال است.
بررسی اجمالی برخی از رسانه های جمعی
یک معیار واحد برای تعیین قیمت محصولات شبکه نمایش خانگی
یک معیار واحد
طراحی صحنه سریال پروفسور او
فضای داخلی/ زیر زمین
صحنه اول: زیر زمینی که در میان آن، تعداد زیادی کارتن های اسباب کشی قرار دارد. فضا کمی هرج و مرج است و لوازم شخصی از جمله، لباس و کتاب در گوشه کنار زیر زمین به چشم می خورد.
صحنه دوم: فضا کمی مرتب تر شده است، تعدادی از لوازم چیده شده و به مرور صحنه تکمیل می شود. در نهایت میز مخصوصی که "پروفسور او" سفارش داده به صحنه اضافه می شود.
آکسسور
میز کار: پروفسور او سفارش میز مخصوصی داده است. میزی که با آن بتواند آزمایشات در رابطه با اختراعاتش را انجام دهد. در میز لوله و شیرهای متنوعی قرار دارد که در حقیقت مانند ماشین اختراع عمل می کند، در عین حال فضایی مناسب برای قرار گرفتن عروسک گردان ایجاد می شود. میز طراحی شده قابلیت های متفاوتی دارد. حتی جایگاهی برای گذاشتن دستگاه بخار ساز دارد تا از طریق لوله های نصب شده، بخار از جاهای مختلف میز بیرون بزند.
میز کار
پنجره
تنها اختراعی که پروفسور او انجام داده است، پنجره جادویی است . پنجره ای که نیاز به دیوار ندارد و پروفسور او ، پنجره را همه جا با خودش می برد و در جعبه ای نگهداری می کند . علت جادویی بودن پنجره این است که هر بار بنابر میل و آرزو پنجره به جایی متفاوت باز می شود. بعد از تحقیقات و گفتن های بسیار در نهایت فرم پنجره دایره انتخاب شد و در عین حال برای ساختنش ترکیب مواد متفاوتی استفاده شده است. استفاده از متریال های غیر معمول و در عین حال نا صاف بودنش دلیلی بر شناساندن ذهنیت خلاق ، گاه کودکانه و گاه خارج از عرف پروفسور او دارد.
طراحی لباس
پروفسور او محققی ست که تمام عمر خود را صرف تحقیقات و آزمایش کرده است .قطعا در طراحی لباس پروفسور، استفاده از فرم آزمایشگاهی الزامی بود، اما در عین حال ترکیبی متفاوت (به دلیل ذهنیت خاص اش ) او را از دیگران متمایز کرده است.
لوگو نهایی (در حالت تک رنگ) پروفسور او
logo Station پروفسور او
logo Station پروفسور او
تیتراژ پروفسور او
استوری بورد میان پرده / سریال پروفسور او
پوسترهای پروفسور او
آرت ورک کمپین تبلیغاتی سریال پروفسور او
استخوان بندی و ریگ کاراکترها و آماده سازی آنها برای ساخت انیمیشن
نمونه Wailcycle کاراکتر پروفسور او

با خبر باش

ایمیل خود را وارد کنید و از جدیدترین مقالات، تخفیف ها و کمپین های آبامدیا با خبر شوید